Tutvustus

Kiili südamesse, Lasteaia ja Pargi tänava nurgale ehitatakse kümmet perekonda mahutavad kolm uut ridaelamut. Nendes hea planeeringuga kodudes on 108 ruutmeetrile läbi kahe korruse lahedalt paigutatud 3 magamistuba, avatud köögiga elutuba ja saun. Hubasust lisavad kaminavalmidus elutoas ning mõnusalt avarad rõdud ja terrassid. Majatagusele rohealale kui ka majaesisele parkimisalale seatakse notariaalne kasutuskord.

Asukoht

Rahulik ja turvaline Kiili alevik on väljakujunenud elukeskkond Tallinna külje all ning sobib kõigile neile, kes soovivad olla linnakärast eemal kuid kõigile igapäevamugavustele lähedal.

Rajatavate uute kodude vahetus läheduses asuvad Kiili lasteaed, paljude võimalustega laste mänguväljak, Kiili Gümnaasium, raamatukogu, perearstikeskus, postkontor ja spordihoone. Rahvamaja huviringides leiavad tegevust igas vanuses kiilikad. Spordihuvilistele on jõusaal, jooksu- ja suusarajad ning kergliiklustee, mis viib Tallinnasse välja.

Toidukauplustest on esindatud nii Konsum kui ka Maxima. Rohenäppude unistus Hansaplant on ka päris ohtlikult lähedal :).

Pealinnaga ühendus on tänu uuendatud Tallinna ringteele veelgi kiirem ja mugavam – autoga kulub Tallinnasse sõitmiseks vaid viisteist minutit. Ühistranspordiühendus Tallinna ja Killi vahel on samuti hea. Saab kasutada nii liinibussi kui marsruuttaksot.

Hea infrastruktuur

  • Lähedal asuvad bussipeatused
  • Kauplused
  • Kool ja lasteaed
  • Park ja mänguväljakud
  • Kergliiklustee

Ehitusinfo

B-energiaklassi kivimajad on ehitatud FIBO-plokkidest, säästlikkuse tagavad soojustagastusega ventilatsioon ning õhk-vesi soojuspump, mis soojendab ka tarbevett.